°

Dil Seçin

turkce Türkçe

Yorumlar

Yorumlar

Yorum Ekle

*Forma girdiğiniz bilgiler 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

       

Yorumlar

 • Özgür Özenen

  Biz Diyarbakır'dan geldik bu güzel oteli görmek için.En sevdiğimiz şey bizimle içten ilgilenmeleri oldu.Ve otelin denize sıfır olması da ayrı güzeldi,Havuza giriyorduk ve havuzdan çıkıp denize gidiyorduk.Akşamüstü olunca da iskeleye gidip balık tutuyorduk. Elif abla ve Ahmet abiye çok çok teşekkür ediyorum.Bizimle ilgilendikleri için.En kısa zamanda tekrar gitmek istiyoruz.Harika bir aile oteli mutlaka gitmelisiniz.

  19.05.2014 13:00
 • İrem Ö.

  Konumu itibariyle harika bir yerde. Denize sıfır olması yüzme havuzu bulunması bizim ve çocuklar için büyük bir avantajdı. Cunda merkeze yürüyüş mesafesinde olması diğer bir avantajıydı. Bir hafta kaldık. Odaları yenilenmiş ve balkonlar deniz manzaralıydı. Açık büfede çeşit zenginliği vardı. Bizim için eksiksiz ve kusursuzdu

  19.05.2014 00:00
 • Duygu B

  22-25 haziran tarihleri arasında erkek arkadaşımla Cunda Panaroma Hotel'de konakladık ve herşey harikaydı. Otel denize sıfır ve adından da anlaşıldığı gibi gerçekten panaromik olarak tüm sahili görebiliyosunuz. Elif Hanım ve Ahmet Bey çok sıcakkanlı yardımseverler ve kendilerine buradan tekrar teşekkür etmek isterim.

  29.01.2014 00:00
yorumlar

Yorumlar